Location : Home > C > C1812C472F1GACTU
C1812C472F1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C472F1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C472F1GACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1812C472F1GACTU CAP CER 4700PF 100V 1 NP0 1812 796700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812C472F1GACTU CAP CER 4700PF 100V 1 NP0 1812 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1812C472F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 4700pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1812C472F1GACTU CAP CER 4700PF 100V 1 NP0 1812 901900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.