Location : Home > C > C1812C471MGRACTU
C1812C471MGRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C471MGRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C471MGRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2000V 470pF 20 X7R 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1812C471MGRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2000V 470pF 20 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1812C471MGRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2000V 470pF 20 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1812C471MGRACTU CAP CER 470PF 2KV 20 X7R 1812 780700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.