Location : Home > C > C1812C393J5RACTU
C1812C393J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C393J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C393J5RACTU CAP CER 0.039UF 50V 5 X7R 1812 882400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812C393J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 39000pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1812C393J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 39000pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd