Location : Home > C > C1812C301JZGACTU
C1812C301JZGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C301JZGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C301JZGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 300pF 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1812C301JZGACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C1812C301JZGACTU CAP CER 300PF 2.5KV 5 NP0 1812 587600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.