Location : Home > C > C1812C154K1RACTU
C1812C154K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C154K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C154K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.15uF X7R 10 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1812C154K1RACTU CAP CER 0.15UF 100V 10 X7R 1812 1419500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1812C154K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.15uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd