Location : Home > C > C1812C153K1RACTU
C1812C153K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C153K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C153K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 15000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1812C153K1RACTU CAP CER 0.015UF 100V X7R 1812 587800 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1812C153K1RACTU CAP CER 0.015UF 100V X7R 1812 1340300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com