Location : Home > C > C1812C152J1GACTU
C1812C152J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C152J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C152J1GACTU CAP CER 1500PF 100V 5 NP0 1812 1237500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1812C152J1GACTU standard package with RoHS 46040 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1812C152J1GACTU CAP CER 1500PF 100V 5 NP0 1812 486300 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1812C152J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1500pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com