Location : Home > C > C1812C104KARACTU
C1812C104KARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C104KARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C104KARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.1uF X7R 10 Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1812C104KARACTU CAP CER 0.1UF 250V 10 X7R 1812 798700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812C104KARACTU standard package with RoHS 46110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1812C104KARACTU CAP CER 0.1UF 250V 10 X7R 1812 903900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1812C104KARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.1uF X7R 10 Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd