Location : Home > C > C1812C103K1RACTU
C1812C103K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C103K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C103K1RACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1812C103K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1812C103K1RACTU CAP CER 10000PF 100V X7R 1812 693200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LF-D-100 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Blue 0.100" (2.54mm) 100' (30.5m)