Location : Home > C > C1812C103G1GACTU
C1812C103G1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C103G1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C103G1GACTU RoHS Compliant 38416 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C1812C103G1GACTU CAP CER 10000PF 100V 2 NP0 1812 686700 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1812C103G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1812C103G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1812C103G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com