Location : Home > C > C1812C102KCRACTU
C1812C102KCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C102KCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C102KCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 1000pF X7R 10 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C1812C102KCRACTU CAP CER 1000PF 500V 10 X7R 1812 696700 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1812C102KCRACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1812C102KCRACTU CAP CER 1000PF 500V 10 X7R 1812 1354000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B-155-17 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE SHIELD TERMINATOR
B-155-17 TE Connectivity Raychem Cable 242310 1538+ SHIELD TERMINATOR AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B-155-17 NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DFN2.07BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 2.07" BLACK 100'
DFN2.07BK IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DFN2.07BK NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TRC4BL Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories FTG TRUMPET BEND RADIUS CONTROL
TRC4BL IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TRC4BL NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TRC4BL S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
TGEEIW Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories TG-70 ENTRANCE END FITTING
TGEEIW IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TGEEIW NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TGEEIW S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
C2.5DG6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT PVC DGY 2.5"(6=6')