Location : Home > C > C1808W104KBRACTU
C1808W104KBRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1808W104KBRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1808W104KBRACTU CAP CER 0.1UF 630V 10 X7R 1808 913000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1808W104KBRACTU CAP CER 0.1UF 630V 10 X7R 1808 807800 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1808W104KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 0.1uF 10 Flex Te 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C1808W104KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 0.1uF 10 Flex Te 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1808W104KBRACTU CAP CER 0.1UF 630V 10 X7R 1808 807800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.