Location : Home > C > C16A50Z4
C16A50Z4
Share on FacebookShare on Facebook
C16A50Z4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C16A50Z4 TERMINATION 16W 4GHZ 50 OHM SMD 39604 Anaren NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C16A50Z4 TERMINATION 16W 4GHZ 50 OHM SMD 41835 Anaren 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C16A50Z4 654879 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
C16A50Z4 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C16A50Z4 S/N 5500 Anaren 17+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B3R000FE12 Resistors Through Hole Resistors RES WIREWOUND 3 OHM 3 WATT
RS02B3R000FE12 Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RS02B3R000FE12 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 3ohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com