Location : Home > C > C1608Y5V1C104Z
C1608Y5V1C104Z
Share on FacebookShare on Facebook
C1608Y5V1C104Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1608Y5V1C104Z Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.1uF 16volts Y5V +8 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-300-A-F-M12-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-200-A-G-M12-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 200 PSI (1378.95 kPa) Absolute Male - 1/8" (3.18mm) NPT 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-200-A-G-M12-5V-000-000 SSI 13830 2013+ SENSOR 200PSI 1/8-27 NPT 1-5V Ameyic Electronics Limited
P51-200-G-E-I12-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 200 PSI (1378.95 kPa) Vented Gauge Male - 3/8" (9.52mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-50-G-J-I12-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Vented Gauge Male - 3/8" (9.52mm) UNF 4 mA ~ 20 mA Cylinder
P51-300-S-J-I12-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Sealed Gauge Male - 3/8" (9.52mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
300SP1J4BLKM2QE Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole
300SP1J4BLKM2QE E-Switch 8000 2015+ SWITCH PADDLE SPDT BLACK PC MNT enkaite Electronics Co., Ltd
300SP1J4BLKM2QE E-Switch 16830 1525+ SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
300SP1J4BLKM2QE E-Switch 57189 15+ SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
300SP1J4BLKM2QE IC 59140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7203J51ZQE32 Switches Rocker Switches Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Snap-In
7203J51ZQE32 C&K Components 16970 1525+ SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7203J51ZQE32 C&K Components 57259 15+ SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7203J51ZQE32 C&K Components 57259 15+ SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Unitronix Electronics Limited
7105J47W5BE22 Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Snap-In
7105J47W5BE22 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AM50021C43-A Switches Snap Action, Limit Switches SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 125V
AM50021C43-A IC 67620 2018+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AM50021C43-A IC 78470 18/17+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
D4NL-1GDG-B Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SAFETY 3PST 3A 240V
D4NL-1GDG-B Omron 139520 17+/18+ SW GUARD LOCK 3NC+2NC 24VDC FindCores Electronics Co.,Ltd.
D4NL-1GDG-B Omron 16790 1525+ SW GUARD LOCK 3NC+2NC 24VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
D4NL-1GDG-B Omron 57169 15+ SW GUARD LOCK 3NC+2NC 24VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
D4NL-1GDG-B IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
46-402-A-07 Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Snap-In
46-402-A-07 Grayhill Inc 139330 NEW RoHS SWITCH PUSH DPDT 0.25A 115V FindCores Electronics Inc.
46-402-A-07 Grayhill Inc 16410 1525+ SWITCH PUSH DPDT 0.25A 115V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
46-402-A-07 Grayhill Inc 16410 1525+ SWITCH PUSH DPDT 0.25A 115V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GP222 Capacitors Ceramic Capacitors 2200pF ¡À10% 1000V (1kV) Y5P (B) Ceramic Capacitor -30¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole Radial, Disc 0.374" Dia (9.50mm)
GP222 CDE 460000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
GP222 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Ceramic Disc Capacitors 1000V 2200pF DISC Power Agency Co.,Ltd