Location : Home > C > C1608X8R1H152K080AA
C1608X8R1H152K080AA
Share on FacebookShare on Facebook
C1608X8R1H152K080AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1608X8R1H152K080AA CAP CER 1500PF 50V 10 X8R 0603 124000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0800514:R Cables, Wires - Management Markers TERM BLOCK MARKER
DRDWR3-X Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories 3" WIRE RETAINER FOR PANELMAX