Location : Home > C > C1608X7R2A103M080AE
C1608X7R2A103M080AE
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B-051-65 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SHIELD TERMINATOR
B-051-65 NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL210486222E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
MAL210486222E3 NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B43508E2128M2 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
B43508E2128M2 EPCOS (TDK) 1546100 2015+ CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43508E2128M2 EPCOS (TDK) 900100 NEW RoHS CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP FindCores Electronics Inc.
B43508E2128M2 EPCOS (TDK) 99130 2015+ CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43508E2128M2 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10ZLJ680MT78X16 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
10ZLJ680MT78X16 Rubycon 1233800 2015+ CAP ALUM 680UF 20 10V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
10ZLJ680MT78X16 Rubycon 97730 2015+ CAP ALUM 680UF 20 10V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
10ZLJ680MT78X16 Rubycon 97730 2015+ CAP ALUM 680UF 20 10V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
400BXC1.8MEFCTA8X11.5 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL
400BXC1.8MEFCTA8X11.5 Rubycon 98970 2015+ CAP ALUM 1.8UF 20 400V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
400BXC1.8MEFCTA8X11.5 Rubycon 98970 2015+ CAP ALUM 1.8UF 20 400V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16ML330MEFCT78X9 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
16ML330MEFCT78X9 IC 59930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
16ML330MEFCT78X9 Rubycon 88050 2015+ CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
16ML330MEFCT78X9 Rubycon 88050 2015+ CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPJ1J220MED1TD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
UPJ1J220MED1TD IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UPJ1J220MED1TD Nichicon 1349000 2015+ CAP ALUM 22UF 20 63V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AR211C102K4R Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À10% 100V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
AR211C102K4R Electronics 27461 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
AR211C102K4R IC 36350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
AR211C102K4R AVX 81000 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
M39014/22-0681 Capacitors Ceramic Capacitors 150pF ¡À10% 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 150¡ãC Through Hole 2-DIP 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
M39014/22-0681 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39014/22-0681 NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
885012006047 Capacitors Ceramic Capacitors 2.2pF ¡À0.5pF 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)