Location : Home > C > C1608X7R1V684M080AC
C1608X7R1V684M080AC
B41828A6227M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
2222 085 65478 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4.7UF 20% 16V SMD
2222 085 65478 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2222 085 65478 Vishay BC Components 1237100 2015+ CAP ALUM 4.7UF 20 16V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2222 085 65478 Vishay BC Components 591100 NEW RoHS CAP ALUM 4.7UF 20 16V SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.