Location : Home > C > C1608X7R1V105M080AE
C1608X7R1V105M080AE
CG203U025X4C Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 20000UF 25V SCREW
CG203U025X4C Cornell Dubilier 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CG203U025X4C Cornell Dubilier Electronics ( 584700 1532+ CAP ALUM 20000UF 25V SCREW AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CG203U025X4C Cornell Dubilier Electronics ( 77850 2015+ CAP ALUM 20000UF 25V SCREW Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CG203U025X4C NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B43454A9688M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
B43454A9688M EPCOS 75880 2016 . Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
B43454A9688M EPCOS (TDK) 779100 1532+ CAP ALUM 6800UF 20 400V SCREW AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
E82D251VQT152MB50T Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1500UF 250V RADIAL
E82D251VQT152MB50T IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E82D251VQT152MB50T NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E82D251VQT152MB50T United Chemi-Con 1439100 2015+ CAP ALUM 1500UF 250V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
E82D251VQT152MB50T United Chemi-Con 97950 2015+ CAP ALUM 1500UF 250V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MAL205857332E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 40V SNAP
MAL205857332E3 ELECTRONIC 25809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MAL205857332E3 N/A 96500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAL205857332E3 N/A 75083 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
LDM2D821MERZGA Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 820UF 20% 200V RADIAL
LDM2D821MERZGA IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LDM2D821MERZGA Nichicon 884100 1532+ CAP ALUM 820UF 20 200V RADIAL Alphatek Technology Limited
LDM2D821MERZGA Nichicon 989300 NEW RoHS CAP ALUM 820UF 20 200V RADIAL FindCores Electronics Inc.
LDM2D821MERZGA Nichicon 5330 12+ CAP ALUM 820UF 200V 20 RADIAL Evergreen Electronics Co.,Ltd
380LX153M025H052 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
380LX153M025H052 Cornell Dubilier 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
380LX153M025H052 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 25V 20 EKT Electronics Co., Ltd
380LX153M025H052 STOCK 43680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
B43540E2567M67 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
B43540E2567M67 EPCOS (TDK) 1315500 2015+ CAP ALUM 560UF 20 250V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43540E2567M67 EPCOS (TDK) 87390 2015+ CAP ALUM 560UF 20 250V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43540E2567M67 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
100ZL6.8MEFCT15X11 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
100ZL6.8MEFCT15X11 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
100ZL6.8MEFCT15X11 Rubycon 1402200 2015+ CAP ALUM 6.8UF 20 100V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
100ZL6.8MEFCT15X11 Rubycon 88790 2015+ CAP ALUM 6.8UF 20 100V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UCY2G330MHD3TN Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
UCY2G330MHD3TN Nichicon 1544400 2015+ CAP ALUM 33UF 20 400V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCY2G330MHD3TN Nichicon 994400 NEW RoHS CAP ALUM 33UF 20 400V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
C324C104K5R5TA Capacitors Ceramic Capacitors 0.10¦ÌF ¡À10% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
C324C104K5R5TA Kemet 36620 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C324C104K5R5TA Kemet 88410 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C324C104K5R5TA Kemet 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
885012208071 Capacitors Ceramic Capacitors 220pF ¡À10% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)