Location : Home > C > C1608X7R1H102M080AE
C1608X7R1H102M080AE
Share on FacebookShare on Facebook
C1608X7R1H102M080AE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B-067-34 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE
B-067-34 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B-067-34 TE Connectivity Raychem Cable 139700 NEW RoHS SOLDERSLEEVE FindCores Electronics Co.,Ltd.
B-067-34 TE Connectivity Raychem Cable 231930 1538+ SOLDERSLEEVE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EET-UQ2W471LF Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
EET-UQ2W471LF brenda@hon 77780 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EET-UQ2W471LF Panasonic Electronic Component 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470UF 450V ELECT TS-UQ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
870235373001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H