Location : Home > C > C1608X6S1E105M080AB
C1608X6S1E105M080AB
Share on FacebookShare on Facebook
C1608X6S1E105M080AB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1608X6S1E105M080AB CAP CER 1UF 25V 20 X6S 0603 120000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0800569:ERDE Cables, Wires - Management Markers TERM BLOCK MARKER
170-03121 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1.25" FRAY RESIS FR BRDD SLVNG