Location : Home > C > C1608JB2A102M080AA
C1608JB2A102M080AA
Share on FacebookShare on Facebook
C1608JB2A102M080AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1608JB2A102M080AA CAP CER 1000PF 100V 20 JB 0603 96000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105242010 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V SMD