Location : Home > C > C125X030A0T
C125X030A0T
Share on FacebookShare on Facebook
C125X030A0T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0034.4223 Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC RAD
JLE-2-31542-150 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
JLE-2-31542-150 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JLE-2-31542-150 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
APGN66-1REC3-7026-3 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
APGN66-1REC3-7026-3 SensataTec 93000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRTOGGLE K.D.H. Group (Asia) Limited
8340-F120-K4K2-A3H0-30A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
CA2-B0-44-225-21C-C Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 250MA 480VAC 150VDC
IULNK1-32119-7 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
AS168X-CB3G150 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 15A 480VAC 65VDC
AS168X-CB3G150 Schurter Inc 140030 NEW RoHS CIR BRKR 15A 480VAC 65VDC FindCores Electronics Co.,Ltd.
AS168X-CB3G150 Schurter Inc 140030 NEW RoHS CIR BRKR 15A 480VAC 65VDC FindCores Electronics Inc.
AS168X-CB3G150 Schurter Inc 148350 2015+ CIR BRKR 15A 480VAC 65VDC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AS168X-CB3G150 Schurter Inc 242260 1532+ CIR BRKR 15A 480VAC 65VDC Alphatek Technology Limited
170M5989 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE 700A 1000V 2TN/110 AR UR
24104000021 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 400MA 250VAC NONSTD
GSA 1.25 Circuit Protection Fuses FUSE CERM 1.25A 250VAC 3AB 3AG