Location : Home > C > C1210X475K3RACTU
C1210X475K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210X475K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210X475K3RACTU CAP CER 4.7UF 25V 10 X7R 1210 699500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1210X475K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4.7uF 10 C0G 1210 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1210X475K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4.7uF 10 C0G 1210 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1210X475K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4.7uF 10 C0G 1210 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com