Location : Home > C > C1210X335K5RACTU
C1210X335K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210X335K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210X335K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3.3uF 10 C0G 1210 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210X335K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3.3uF 10 C0G 1210 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1210X335K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3.3uF 10 C0G 1210 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C1210X335K5RACTU SMD 88150 KETMET/AVX/VISHAY 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1210X335K5RACTU CAP CER 3.3UF 50V 10 X7R 1210 1556800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1210X335K5RACTU CAP CER 3.3UF 50V 10 X7R 1210 805600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.