Location : Home > C > C1210X334K5RACTU
C1210X334K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210X334K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210X334K5RACTU SMD 87690 KETMET/AVX/VISHAY 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1210X334K5RACTU CAP CER 0.33UF 50V 10 X7R 1210 1547700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1210X334K5RACTU standard package with RoHS 45810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1210X334K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.33uF 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com