Location : Home > C > C1210X226K8RACTU
C1210X226K8RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210X226K8RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210X226K8RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 22uF 10 X7R Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1210X226K8RACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C1210X226K8RACTU CAP CER 22UF 10V 10 X7R 1210 50000 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C1210X226K8RACTU CAP CER 22UF 10V 10 X7R 1210 1345700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com