Location : Home > C > C1210X105M5RACTU
C1210X105M5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210X105M5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210X105M5RACTU SMD 88670 KETMET/AVX/VISHAY 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1210X105M5RACTU CAP CER 1UF 50V 20 X7R 1210 1334600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1210X105M5RACTU CAP CER 1UF 50V 20 X7R 1210 809600 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1210X105M5RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C1210X105M5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1uF 20 C0G 1210 X 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C1210X105M5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1uF 20 C0G 1210 X 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com