Location : Home > C > C1210W154KCRACTU
C1210W154KCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210W154KCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210W154KCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.15uF 10 Flex T 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1210W154KCRACTU CAP CER 0.15UF 500V 10 X7R 1210 1533300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1210W154KCRACTU CAP CER 0.15UF 500V 10 X7R 1210 885300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com