Location : Home > C > C1210C823Z1UACTU
C1210C823Z1UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C823Z1UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C823Z1UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 82000pF Z5U -20+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C823Z1UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 82000pF Z5U -20+ 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1210C823Z1UACTU CAP CER 0.082UF 100V Z5U 1210 1205900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com