Location : Home > C > C1210C823K5RACTU
C1210C823K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C823K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C823K5RACTU CAP CER 0.082UF 50V 10 X7R 1210 1206000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1210C823K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 82000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C823K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 82000pF X7R 10 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com