Location : Home > C > C1210C682F1GACTU
C1210C682F1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C682F1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C682F1GACTU CAP CER 6800PF 100V 1 NP0 1210 906100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1210C682F1GACTU CAP CER 6800PF 100V 1 NP0 1210 800900 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1210C682F1GACTU CAP CER 6800PF 100V 1 NP0 1210 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1210C682F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 6800pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1210C682F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 6800pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com