Location : Home > C > C1210C475K9RACTU
C1210C475K9RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C475K9RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C475K9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 4.7uF X7R 10 Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C1210C475K9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 4.7uF X7R 10 Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C475K9RACTU standard package with RoHS 46090 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C475K9RACTU CAP CER 4.7UF 6.3V 10 X7R 1210 1238700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1210C475K9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 4.7uF X7R 10 Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com