Location : Home > C > C1210C474J1RACTU
C1210C474J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C474J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C474J1RACTU SMD 88710 KETMET/AVX/VISHAY 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1210C474J1RACTU CAP CER 0.47UF 100V 5 X7R 1210 1415800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1210C474J1RACTU CAP CER 0.47UF 100V 5 X7R 1210 693600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1210C474J1RACTU CAP CER 0.47UF 100V 5 X7R 1210 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1210C474J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.47uF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd