Location : Home > C > C1210C471J5GACTU
C1210C471J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C471J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C471J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 470pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C471J5GACTU standard package with RoHS 46010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C471J5GACTU CAP CER 470PF 50V 5 NP0 1210 1343600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com