Location : Home > C > C1210C392J1GACTU
C1210C392J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C392J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C392J1GACTU CAP CER 3900PF 100V 5 NP0 1210 804700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1210C392J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 3900pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1210C392J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 3900pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com