Location : Home > C > C1210C391J2GACTU
C1210C391J2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C391J2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C391J2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 390pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C391J2GACTU CAP CER 390PF 200V 5 NP0 1210 497800 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C391J2GACTU CAP CER 390PF 200V 5 NP0 1210 1250300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com