Location : Home > C > C1210C335K8PACTU
C1210C335K8PACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C335K8PACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C335K8PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 3.3uF X5R 10 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C335K8PACTU CAP CER 3.3UF 10V 10 X5R 1210 678400 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C335K8PACTU CAP CER 3.3UF 10V 10 X5R 1210 1333600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com