Location : Home > C > C1210C226M8VACTU
C1210C226M8VACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C226M8VACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C226M8VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 22uF Y5V 20 Learn 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1210C226M8VACTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C1210C226M8VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 22uF Y5V 20 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C226M8VACTU CAP CER 22UF 10V 20 Y5V 1210 791800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1210C226M8VACTU standard package with RoHS 45580 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C226M8VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 22uF Y5V 20 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com