Location : Home > C > C1210C224K1RACTU
C1210C224K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C224K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C224K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.22uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1210C224K1RACTU standard package with RoHS 45970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1210C224K1RACTU CAP CER 0.22UF 100V 10 X7R 1210 1338200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com