Location : Home > C > C1210C223J5RACTU
C1210C223J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C223J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C223J5RACTU standard package with RoHS 46010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C223J5RACTU CAP CER 0.022UF 50V 5 X7R 1210 1353300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1210C223J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22000pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com