Location : Home > C > C1210C125K3RACTU
C1210C125K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C125K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C125K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1.2uF X7R 10 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C1210C125K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1.2uF X7R 10 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C125K3RACTU standard package with RoHS 46140 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C125K3RACTU CAP CER 1.2UF 25V 10 X7R 1210 1222700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com