Location : Home > C > C1210C123KARACTU
C1210C123KARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C123KARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C123KARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 12000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C123KARACTU CAP CER 0.012UF 250V X7R 1210 582800 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C123KARACTU CAP CER 0.012UF 250V X7R 1210 1335300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com