Location : Home > C > C1210C104M5UACTU
C1210C104M5UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C104M5UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C104M5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.1uF Z5U 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C104M5UACTU standard package with RoHS 45980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C104M5UACTU CAP CER 0.1UF 50V 20 Z5U 1210 1339800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com