Location : Home > C > C1210C104M1RACTU
C1210C104M1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C104M1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C104M1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.1uF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C104M1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.1uF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1210C104M1RACTU standard package with RoHS 45370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1210C104M1RACTU CAP CER 0.1UF 100V 20 X7R 1210 1427300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com