Location : Home > C > C1210C104K1HACTU
C1210C104K1HACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C104K1HACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C104K1HACTU CAP CER 0.1UF 100V 10 X8R 1210 894300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1210C104K1HACTU CAP CER 0.1UF 100V 10 X8R 1210 789100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1210C104K1HACTU CAP CER 0.1UF 100V 10 X8R 1210 735800 Kemet 2014+ Pb Free,RFQ Now Ameyic Electronics Limited
C1210C104K1HACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100000pF +/-10 X8R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1210C104K1HACTU CAP CER 0.1UF 100V 10 X8R 1210 1519300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1210C104K1HACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100000pF +/-10 X8R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com