Location : Home > C > C1210C104JARACTU
C1210C104JARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C104JARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C104JARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.1uF 5 X7R 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1210C104JARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.1uF 5 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C1210C104JARACTU SMD 88550 KETMET/AVX/VISHAY 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1210C104JARACTU CAP CER 0.1UF 250V 5 X7R 1210 1239800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1210C104JARACTU CAP CER 0.1UF 250V 5 X7R 1210 488600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.