Location : Home > C > C1210C104J1RACTU
C1210C104J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C104J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C104J1RACTU CAP CER 0.1UF 100V 5 X7R 1210 811200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1210C104J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.1uF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C104J1RACTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C1210C104J1RACTU CAP CER 0.1UF 100V 5 X7R 1210 811200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.