Location : Home > C > C1210C104J1GACTU
C1210C104J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C104J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C104J1GACTU CAP CER 0.1UF 100V 5 NP0 1210 690100 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C104J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.1uF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1210C104J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.1uF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd