Location : Home > C > C1210C103J5GACTU
C1210C103J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C103J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C103J5GACTU standard package with RoHS 46010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C103J5GACTU CAP CER 10000PF 50V 5 NP0 1210 892200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1210C103J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10000pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd