Location : Home > C > C1210C102K1GACTU
C1210C102K1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C102K1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C102K1GACTU standard package with RoHS 45480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C102K1GACTU CAP CER 1000PF 100V 10 NP0 1210 1355400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35078 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories BDG RL RND SLD CLP WH
35078 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
35078 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
35078 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS VERT .250 AU TPC Global Service Co.Ltd.